Cukrownia Żnin

Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Cukrownia Żnin

 

Województwo kujawsko-pomorskie ma bardzo bogatą bazę noclegową, ale obiekt taki jak Cukrownia Żnin – kompleks konferencyjno-wypoczynkowy, w którym historia spotyka się z teraźniejszością, wyraźnie się na jej tle wyróżnia. Hale dawnej fabryki, niegdyś pełne pośpiechu i gwaru przekształcone zostały w luksusowy hotel połączony z centrum konferencyjnym. Budynek byłej cukrowni w Żninie zyskał nowe życie, a region zyskał miejsce, gdzie można przenocować w czasie prywatnej lub służbowej podróży, wypocząć po królewsku korzystając z licznych atrakcji, oddać się rozkoszom podniebienia, albo zorganizować profesjonalne spotkanie biznesowe. 

 

Cukrownia Żnin to także miejsce licznych wydarzeń kulturalnych i idealna przestrzeń do zorganizowana przyjęć oraz spotkań towarzyskich w mniejszym bądź większym gronie. W tym celu kompleks udostępnia 11 sal konferencyjnych, w których łącznie pomieścić można 1.200 osób. Największa z nich – Magazyn Cukru – ma powierzchnię aż 1372 m2 i może być reprezentacyjnym miejscem organizacji licznych eventów, koncertów, prelekcji czy dużych spotkań firmowych. 

 

Wnętrza kompleksu Cukrowni w Żninie to nie jedyna mocna strona tego obiektu. W budynku Fabryka II znajduje się SPA Dr Irena Eris Beauty Partner, gdzie zadbać można o kompleksową regenerację ciała i ducha. Warto także skorzystać z atrakcji zewnętrznych tego niepowtarzalnego miejsca – Cukrownia Żnin położona jest nad Jeziorem Żnińskim Dużym, oferującym idealne warunki do uprawiania surfingu i kitesurfingu. Jest tu też piękna, czysta plaża, gdzie korzystać można ze słonecznych kąpieli i wypożyczalnia sprzętu, dla lubiących wypoczynek na wodzie. 

 

Prawdziwą perłą w koronie centrum konferencyjno-wypoczynkowego Cukrownia Żnin jest restauracja Administracja, gdzie spróbować można win z Naszej winnicy. Pobyt tutaj to prawdziwy raj dla kubków smakowych i miłośników dobrego wina. 

Restauracja ADMINISTRACJA w Żninie, to w niej skosztujesz naszych win

 

Ten przybytek niezwykłych smaków mieści się, jak nazwa wskazuje, w budynku administracji dawnej cukrowni i jest miejscem łączącym różne style, kolory i dodatki. Dominuje tu kuchnia polska, w menu znaleźć więc można tradycyjne zupy, dania mięsne i wegetariańskie, ryby i pierogi. 

 

Do posiłku skosztować można tutaj win produkowanych w naszej Winnicy Braci Czart , mieszczącej się w Słabomierzu, 11 km od kompleksu Cukrownia Żnin

 

Po obiedzie warto skusić się na aromatyczne ciasta własnego wypieku lub polecane przez szefa kuchni smaczne desery, które w towarzystwie znakomitej kawy lub herbaty będą ukoronowaniem posiłku. 

 

Po posiłku w restauracji Administracja odwiedzić można naszą Winnicę Braci Czart. Tylko 15 minut jazdy samochodem od kompleksu Cukrownia Żnin znajduje się nasza winiarnia, gdzie produkuje się serwowane w restauracji Administracja wina. Zapraszamy do zwiedzania winnicy i degustacji win, które z dumą dostarczamy prawdziwym koneserom. 

Hotel w kompleksie CUKROWNIA w Żninie 

 

Jeśli postanowicie Państwo zanocować w tym niezwykłym miejscu, hotel w kompleksie Cukrownia w Żninie oddaje do Waszej dyspozycji pokoje spełniające oczekiwania najbardziej wymagających gości. Jest ich tu aż 300, są doskonale wyposażone i nawiązują swoim wystrojem do industrialnego charakteru obiektu. 

 

Hotel oferuje noclegi w pokojach i apartamentach 2 i 3-osobowych, jedno i dwupoziomowych, z antresolą albo z dwoma sypialniami. Na dłuższe pobyty poleca pomieszczenia z aneksem kuchennym. Jest obiektem bardzo wysoko ocenianym. Otrzymuje pozytywne opinie zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jednych i drugich zachwyca komfortem wyposażenia i profesjonalizmem obsługi. 

 

Głodni i spragnieni goście hotelowi chętnie spędzają czas w restauracji Administracja będącej częścią kompleksu Cukrownia Żnin. Przy lampce wina z naszej Winnicy Braci Czart goście mogą prowadzić długie rozmowy w pięknie i przytulnie urządzonym wnętrzu z widokiem na niepowtarzalne okoliczności przyrody. Tym którym smak naszego wina przypadnie do gustu, zapraszamy do zwiedzania naszej Winnicy Braci Czart znajdującej się 15km dalej w Słabomierzu. Na miejscu kupisz wszystkie produkowane przez nas wina. Zawieziona do domu butelka wina będzie wspaniałą pamiątką z pobytu w tym wyjątkowym miejscu. 

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 winnicabraciczart.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.